• تجهیزات شبکه لگراند فرانسه ، سری LCS 2 ویتامین کیفیت

تجهیزات شبکه لگراند فرانسه ، سری LCS 2 ویتامین کیفیت

legrand lcs2

تجهیزات شبکه لگراند

راه حل های یکپارچه شبکه لگراند فرانسه, برای  Cat5e ، Cat6 ، Cat6A

 

قدرتمندی ، دوام و پایداری بسیار عالی سیستم LCS2 به یمن یکپارچگی تجهیزات شبکه ، تجهیزات فیبر نوری ، رک دیواری و رک ایستاده لگراند فرانسه است ، که همگی با نهایت هارمونی از بدنه اصلی سامانه LCS می باشند . و در عین حال  سامانه مدیریت کابل لگراند فرانسه از جمله  کف کاذب Soluflex همواره پشتیبان و دلیل دوام بلند مدت بستر زیر ساخت شبکه با رویکرد LCS2 خواهد بود .

LCS2 انتخاب اول سازمان هایی که Data با ارزش تولید می کنند

در نهاد سیستم LCS2 کیفیت ، یکپارچگی و modularity  تجهیزات شبکه لگراند ، فیببر نوری لگراند ، رک ایستاده و رک دیواری لگراند چنان پایه گذاری گردیده است تا بر اساس الزامات VDI ، سطح بالای عملکرد  ( Performance ) از پچ پنل تا Socket ( پریز RJ45 ) ، در تمام بازار جهانی  با 20 سال گارانتی کیفیت ( نه فقط جبران خرابی احتمالی در خط تولید ) تضمین شود . 

20 سال گارانتی لگراند فرانسه

20 سال گارانتی لگراند فرانسه

LCS2 انتخاب اول سازمان هایی که Data با ارزش تولید می کنند

در نهاد سیستم LCS2 کیفیت ، یکپارچگی و modularity  تجهیزات شبکه لگراند ، فیببر نوری لگراند ، رک ایستاده و رک دیواری لگراند پایه گذاری گردیده است تا سطح بالای عملکرد  ( Performance ) از پچ پنل تا Socket ( پریز RJ45 ) ، در تمام بازار جهانی  با 20 سال گارانتی کیفیت ( نه فقط جبران خرابی احتمالی در خط تولید ) تضمین شود . 

شایان ملاحظه برای آن بخش از کارفرمایان عزيز دولتی و خصوصی که ،

به دوام و سرنوشت پروژه های passive شبکه لگراند سازمان خود علاقه دارند :

 

شرکت آدسا ، هیچ عامل توزیع و یا فروش محصولات لگراند و یا نمایندگی

برای قیمت تجهیزات شبکه لگراند در سطح کشور و لاله زار نداشته و ندارد.

تج    با هوشمندتر شدن ساختمان ها و افزایش حجم اطلاعات ، تولید داده ها و مدیریت کارآمد آن ها ، برای فعالیت روزمره مشاغل پویای امروزی بسیار حیاتی است. راه حل های کامل جهانی تجهیزات شبکه Legrand فرانسه برای انتقال داده ها، این چالش را در چارچوب سامانه یکپارچه LCS2 به شرط پایبندی به نصب و پیاده سازی کامل تجهیزات ، برطرف کرده است .

به طوری که عدم طراحی صحیح و یا خرید ناقص تجهیزات شبکه لگراند فرانسه مثلاً بدون پچ پنل شبکه و یا بدون پچ کورد شبکه و حتی کابل شبکه بدون پریز RJ45 شبکه هرگز نمی تواند ، تمام اجزای مورد نیاز سیستم LCS2 را برای ایجاد ارتباط شبکه پابدار ، بهینه و همراه با کارایی حداکثری ارائه دهد .

تجهیزات شبکه لگراند از Cat5e ( تا  100MHz ) ، Cat 6 ( تا 250MHz ) و Cat 6A ( تا 500MHz ) به صورت منسجم و یکپارچه برای بهینه سازی عملکرد از اتاق سرور تا ایستگاه های کاری طراحی شده اند .                                                                     ….