آدسا نمایندگی رسمی لگراند فرانسه در ایران 

…….        احراز صلاحیت شده توسط شورای عالی انفورماتیک کشور

play-sharp-fill

نماینده رسمی لگراند فرانسه در ایرانلگراند فرانسه ، تاسیس 1860 میلادی و  دارای ساختاری کیفی اما در مقياس جهانی است که حداقل برای بخش passive شبكه هاي كامپيوتری صاحب نوآوری ثبت شده, موسوم به VDI مي باشد. قدرت جهانی  VDI در بر طرف نمودن معضلات و مشکلات متداول سازمان ها در سامان بخشیدن به تغییرات , توسعه و حفظ آمادگی شبکه, مدیون یک ابتکار عمل گسترده و خلاقیتی بزرگ بوده است. این فکر بزرگ چیزی جزء بهره گرفتن همزمان از ارزش هم افزایی سامانه مدیریت کابل ( Cable Management) و سیستم   LCS2 در طرح شبکه های زیر ساخت ارتباطی نیست.

شرکت آدسا تنها نمایندگی رسمی لگراند فرانسه در ایران است که دارای گواهینامه VDI در آن بخش هایی از کاتالوگ جنرال است که لگراند فرانسه در آن به طور یکپارچه به تجهیزات شبکه ، رک دیواری لگراند , رک ایستاده لگراند ، ترانکینگ های لگراند و سایر تجهیزات passive دیگر برای بخش لایه فیزیکی بستر زیر ساخت پرداخته است.

این گواهی تخصص شرکت آدسا بعنوان نمایندگی رسمی لگراند در زمینه ارائه مشاوره و طراحی و ارائه راه حل های جامع برای بخش passive شبکه و ترانکینگ های بستر توزیع را رسماً تایید نموده و تنها شرکت آدسا را صاحب صلاحیت در این زمینه معرفی نموده است . نکته مهم آنکه , لگراند فرانسه در رویکرد فراگیر  VDI خویش, در تمام بخش های زیر ساخت ,  تجهيزات لازم براي پیاده سازی شبكه زیر ساخت ارتباطی را به صورت End to End و یکپارچه , همراه با 20 سال دوره تعهدات گارانتی ارائه می نماید.

مزایای END TO END در تضمین 20 سال کیفیت VDI

لگراند فرانسه بی شک تنها کمپانی است که تولید تمامی تجهیزات مورد نیاز در اجرای شبکه را خود به عهده دارد. لذا چنانچه محصولات لگراند فرانسه در پروژه، به صورت End-to-End و طبق سرفصل های 14 گانه VDI طراحی، خریداری و پیاده سازی گردد، با تایید شرکت آدسا به عنوان نمایندگی لگراند ، مشمول 20 سال گارانتی VDI، شامل تضمین کیفیت عملکرد شبکه خواهد بود.

همچنین برای آن دسته از پروژه ها که فقط اجزای انتخابی از قطعات را استفاده می نمایند ، مشمول گارانتی قطعه به مدت دو سال صرفا به منظور پوشش خطای احتمالی فرآیند تولید می باشند .

Hide picture