سیستم توزیع از کف سولوفلکس لگراند فرانسه ,کف کاذب فولادی

سیستم توزیع از کف کاذب لگراند فرانسه – کف کاذب اتاق برق و  سرور سولوفلکس لگراند فرانسه

معرفی کف کاذب فولادی سولوفلکس لگراند فرانسه مخصوص اتاق برق و سرور

Soluflex راه حل یكپارچه سازی , در مدیریت كابل: 

کف کاذب -سیستم توزیع از کفكف كاذب Soluflex از ابتكارات نوین كمپانی Legrand در ایجاد نهایت آزادی عمل , اما  بر مبنی توزیع رسانه ها از كف می باشد. به نحوی كه این نوآوری,  بدلیل ساختار Compact  , سلولار , مستحکم و بهم پیوسته خود , پدیده ای بی نظیر و محبوب در ایجاد امکان دسترسی یکپارچه اما نقطه ای , به کلیه رسانه ها , در بازار جهانی شناخته شده است.

 

شگفت آور است , که سامانه  Soluflex  بعنوان کف کاذب لگراند فرانسه , فاقد پیچ و مهره , بی نیاز از ابزار برای نصب سریع و کاملا” مبتنی بر مکانیک خار و زبانه , خلاقانه و بسیار هوشمندانه طراحی و با غرور و افتخار به بازار های چهانی ارائه شده است.

 

ُSoluflex قادر است , در تمامی پلان های اداری , اتاق های برق و یا اتاق سرور و همچنین در  Data centers ها, تمامی مكانیزم ها و رسانه های مختلف (انواع كابل شبکه و فیبر  نوری , برق و تلفن ) را با بالاترین آزادی عمل اما با کمترین پیچیدگی , بطوری بسیار منعطف , ایمن , پویا و کاملا” Sustainable پیاده سازی نماید.

 

شایستگی بی نهایت کف کاذب لگراند  Soluflex  , توانسته است , موضوع چالشی و بحران سنتی جابجایی محل استقرار کاربران , تغییرات تکنیکال اتاق سرور یا اتاق های برق , یا به روز رسانی های دکوراسیون داخلی در ساختمان های اداری و …. را به شکلی استادانه و با درایتی مثال زدنی مدیریت و برای همیشه حل نماید. این شیوه نگرش بالنده Soluflex به موضوغ تغییرات عادی پروژه ها, همواره با رویکردی عاقبت نگر به توزیع کلیه رسانه ها , و پنهان از دید كاربران و در زیرپوشش مستحکم سلوفلكس و در یک شالوده توزیع ایمن و بسیار قابل دسترس و , آزاد بوده است.

این راه حل همچنین می تواند بهترین گزینه برای ساختمان هایی باشد كه در هنگام ساخت هیچگونه زمینه ای برای ایجاد بستر زیرساخت شبكه ( لایه فیزیکی ) برای آنها در نظر گرفته نشده ، است. اگرچه این كار در ابتدای امر نسبت به راه اندازی سیستم سلوفلكس هزینه های نسبتاً بالایی را در بر دارد.

یكی از قابلیت های اساسی و مهم این سیستم داشتن آزادی عمل بسیار بالا در طراحی و تعیین مسیر های عبوری انواع رسانه و مكانیزم ها می باشد
وامكان تغییر این مسیر ها پس از نصب كامل نیز بسیار روان و ساده پشتیبانی می شود و به دلیل فضای كافی بین رساناها ( طبق ملاحظات EMI,EMC) احتمال هیچ گونه برهم كنشی ( Interference ) وجود نخواهد داشت .

سرعت نصب در این سیستم نزدیك به 2 برابر افزایش یافته و پیكر بندی آن كاملا ساده و آسان است و نیازی به تخصص حرفه ای برای نصب نخواهد داشت. به علاوه امكان انتقال تمام تجهیزات پس از نصب به محل جدید به سادگی صورت می پذیرد .

این سیستم در تمامی مكان ها از جمله منازل ، هتل ها، بیمارستان ها ، فروشگاهها ، ادارات ، دیتا سنتر ها و… قابل پیاده سازی و نصب می باشد.از دیگر مزیت های این راه حل این است كه پس از اتمام فرایند نصب و راه اندازی میتوان با استفاده ازانواع پوشش های كف مانند موكت ،فرش، پاركت،سنگ و …متناسب با دكوراسیون محیط ، هارمونی لازم را ایجاد نماییم و سطحی كاملا زیبا و صاف خواهیم داشت .

در نهایت در مكان خود برای دسترسی به اتصالات اعم از برق ،تلفن ،دیتا و… وقت زیادی را صرف نخواهید كرد و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه نصب soluflex لطفا ویدئو تهیه شده را ببینید

کف کاذب لگراند
کف کاذب لگراند soluflex

خلاصه ای از ویژگی های فنی کف کاذب سولوفلکس لگراند فرانسه برای اتاق سرور

مصالح بکار رفته در کف کاذب اتاق سرور ، سولوفلکس لگراند فرانسه :

– مواد تشكیل دهنده صفحات کف کاذب ، از ورقه های فولادی گالوانیزه  و قابل بازیافت می باشند.

 

امنیت کف کاذب سولوفلکس لگراند فرانسه:
– در هر 100 متر مربع سیستم سولوفلکس تنها به یک سیستم اتصال به زمین در کف اتاق سرور , برای جلوگیری از تجمع الكتریسیته ساکن مورد نیاز است.

– کف کاذب سولوفلکس , در برابر آتش مقاوم  است( تست شده مطابق استاندارد NEN_EN 13501-1 ).

 

ابعاد کف کاذب اتاق سرور , سولوفلکس لگراند فرانسه:
ابعاد هر صفحه کف کاذب سولوفلکس  225*225 میلیمتر میباشد.

وزن , در هر متر مربع کف کاذب سولوفلکس حدود 20 كیلوگرم میباشد .

بار قابل حمل برای هر صفحه کف کاذب سولوفلکس 1500 نیوتن/25 متر مربع.

بار یكنواخت توزیع شده  در هر متر مربع کف کاذب سولوفلکس3000 كیلوگرم / متر مربع میباشد.

سایر ویژگی های  کف کاذب اتاق سرور ,  سولوفلکس لگراند:
صفحات سولوفلکس ( كاشی یا تایل ها)  در کف اتاق سرور به کلی عایق صدا و یا آکوستیک هستند .

كاملا محكم،ایمن و در 4 ارتفاع 90،60،37 و120میلی متر عرضه میشوند.

soluflex 09
کف کاذب اصل فرانسه

تنها ترانکینگ دفنی کلیپسی با‏قابلیت ایجاد کانال‏‏ های متعدد کابل 

دارای جعبه تقسیم /کف خواب فلزی با امکان تنظیم ارتفاع

ظاهری زیبا و مدرن ،امکان ارتباط با ترانکینگ های روکار کف

قابل تجهیز با انواع کلید و پریز های mosaic programme

ارتفاع قابل تنظیم از 75 تا 105 میلی متر ، درپوش با روکش فولاد ضد زنگ

امکان هماهنگی با طراحی کف ،قابل استفاده در کف کاذب غیر لگراند

دسترسی به پریز و سوکت های مختلف از روی كف تا سطح استاندارد ميز كار

امکان در نظر گرفتن انواع پریز دلخواه در 4 طرف ستون