آخرین به روزرسانی 1402/10/25

کف کاذب فولادی لگراند

سیستم توزیع از کف سولوفلکس لگراند فرانسه ,کف کاذب فولادی

سیستم توزیع از کف کاذب لگراند فرانسه – کف کاذب اتاق برق و  سرور سولوفلکس لگراند فرانسه

کف کاذب فولادی لگراند

كف كاذب لگراند با نام  Soluflex از ابتكارات نوین كمپانی Legrand فرانسه است که نهایت آزادی عمل و انعطاف پذیری در طراحی را ارائه می دهد . این سیستم که بسیار فراتر از یک کف مرتفع است ، شامل تایل های (کاشی ) فولادی گالوانیزه در ابعاد 225×225 میلی متر می باشد که بر روی پایه های پلی پروپیلن ( با ارتفاع 37 ،60 ، 90 ویا 120 میلی متر ) نصب می شود و فضای کافی برای توزیع آسان و ایمن انواع کابل و رسانه ها در حجم بالا از مسیر كف پلان در اختیار طراح پروژه قرار می دهد .

مزیت منحصر به فرد این سیستم در طراحی هوشمندانه و خلاق ، ساختار Compact ، سلولار ، مستحکم و بهم پیوسته است که با نصب آسان و بی نیاز از ابزار خاص  و حتی پیچ و مهره ، کاملاً مبتنی بر مکانیک خار و زبانه و موجب ایجاد دسترسی یکپارچه ، آسان و نقطه ای به کلیه کابل ها و رسانه ها می گردد .

play-sharp-fill

شایان ملاحظه برای آن بخش از کارفرمایان عزيز دولتی و خصوصی که ،

 

به دوام و سرنوشت پروژه های کف کاذب لگراند فرانسه خویش، علاقه دارند :

 

 

شرکت آدسا ، هیچ عامل توزیع و یا فروش محصولات لگراند و یا نمایندگی

برای قیمت کف کاذب Soluflex لگراند در سطح کشور و لاله زار نداشته و ندارد.

جزئیات فنی کف کاذب لگراند

Soluflex راه حل یكپارچه سازی , در مدیریت كابل: 

کف کاذب -سیستم توزیع از کفكف كاذب Soluflex از ابتكارات نوین كمپانی Legrand فرانسه در ارایه نهایت آزادی عمل ، اما بر مبنای توزیع آسان و ایمن انواع کابل و رسانه ها در حجم بالا از مسیر كف پلان پروژه ها می باشد. به شکلی كه این نوآوری منحصر بفرد ، به دلیل ساختار Compact ، سلولار ، مستحکم و بهم پیوسته خود ، پدیده ای بی نظیر و محبوب در ایجاد امکان دسترسی یکپارچه ، آسان ، بی نیاز از ابزار و نقطه ای به کلیه کابل ها و رسانه ها ، در بازار جهانی شناخته شده است.

 

شگفت آور است , که سامانه  Soluflex  بعنوان کف کاذب لگراند فرانسه , فاقد پیچ و مهره , بی نیاز از ابزار برای نصب سریع و کاملا” مبتنی بر مکانیک خار و زبانه , خلاقانه و بسیار هوشمندانه طراحی و با غرور و افتخار به بازار های چهانی ارائه شده است.

 

Sُoluflex قادر است ، در تمامی پلان های اداری ، اتاق های برق و یا اتاق سرور و همچنین در  Data centers ها ، تمامی مكانیزم ها و رسانه های مختلف (انواع كابل شبکه و فیبر  نوری ، برق و تلفن ) را با بالاترین آزادی عمل اما با کمترین پیچیدگی ، بطوری بسیار منعطف ، ایمن ، پویا و کاملا” Sustainable پیاده سازی نماید.

Sُoluflex قادر است , در تمامی پلان های اداری , اتاق های برق و یا اتاق سرور و همچنین در  Data centers ها, تمامی مكانیزم ها و رسانه های مختلف (انواع كابل شبکه و فیبر  نوری , برق و تلفن ) را با بالاترین آزادی عمل اما با کمترین پیچیدگی , بطوری بسیار منعطف , ایمن , پویا و کاملا” Sustainable پیاده سازی نماید.

شایستگی بی نهایت کف کاذب لگراند  Soluflex  , توانسته است , موضوع چالشی و بحران سنتی جابجایی محل استقرار کاربران , تغییرات تکنیکال اتاق سرور یا اتاق های برق , یا به روز رسانی های دکوراسیون داخلی در ساختمان های اداری و …. را به شکلی استادانه و با درایتی مثال زدنی مدیریت و برای همیشه حل نماید. این شیوه نگرش بالنده Soluflex به موضوغ تغییرات عادی پروژه ها, همواره با رویکردی عاقبت نگر به توزیع کلیه رسانه ها , و پنهان از دید كاربران و در زیرپوشش مستحکم سلوفلكس و در یک شالوده توزیع ایمن و بسیار قابل دسترس و , آزاد بوده است.

این راه حل همچنین می تواند بهترین گزینه برای ساختمان هایی باشد كه در هنگام ساخت هیچگونه زمینه ای برای ایجاد بستر زیرساخت شبكه ( لایه فیزیکی ) برای آنها در نظر گرفته نشده ، است. اگرچه این كار در ابتدای امر نسبت به راه اندازی سیستم سلوفلكس هزینه های نسبتاً بالایی را در بر دارد.

مزایای کف کاذب لگراند فرانسه Soluflex

انعطاف پذیری کف کاذب لگراندانعطاف پذیری بالا 

بهترین توصیف برای Soluflex  انعطاف پذیری آن است . با کف کاذب Soluflex لگراند ، فضاهای سنتی و ثابت اداری ، بریدن و شکستن ، چسباندن ، تنظیم ارتفاع و پیچ و مهره فراموش خواهد شد . این سیستم برای بازسازی تمامی پلان های اداری در ساختمان های قدیمی و همینطور دفاتر نوساز مدرن ، اتاق های برق و یا اتاق سرور و همچنین در Data centers ها کاملاً ایده آل است و تمامی مكانیزم ها و رسانه های مختلف (انواع كابل شبکه و فیبر  نوری , برق و تلفن ) را با بالاترین آزادی عمل اما با کمترین پیچیدگی , به طور بسیار منعطف , ایمن , پویا و کاملا” Sustainable پیاده سازی می نماید . همچنین برای ساختمان های با نمای شیشه ای ، به راحتی به کاربران اجازه می دهد تا از دیوارهای شیشه ای فاصله بگیرند و علاوه بر دسترسی کامل به انواع رسانه ها همواره امکان دسترسی به پنجره ها و نظافت آن ها را فراهم می کند.

کف کاذب  Soluflex  به طور ایده آل برای انواع پروژه ها (نوسازی و توسعه جدید) مناسب است. ساختمان‌ های قدیمی نیاز زیادی به اضافه کردن زیرساخت‌های الکتریکی دارند ،کف کاذب لگراند با ایجاد یک طبقه بسیار کم ارتفاع این امکان را با حداکثر فضا فراهم می‌کند و دیگر نیاز به تغییرات گسترده در ساختمان وجود ندارد.

با بهره گیری از کف کاذب  Soluflex لگراند فضاهای کاری را می توان در مرحله طراحی بدون هیچ محدودیتی تقسیم بندی کرد و تغییرات ما محدود و بی پایان در محیط های کاری، دیوارهای پارتیشنی و چیدمان اداری امکان پذیر است . بنابراین موضوع چالشی و بحران سنتی جابجایی محل استقرار کاربران به شکلی ماهرانه مدیریت و برای همیشه حل خواهد شد.
به علاوه تاسیسات الکتریکی زیر کف کاذب را نیز می توان به راحتی و به طور موثر، بارها و بارها، بدون وقفه در کار ، تغییر یا گسترش داد ، به طوری که برش ، شکستن و تخریب وجود نخواهد داشت .
همچنین این راه حل بهترین گزینه برای ساختمان هایی است كه در هنگام ساخت هیچگونه زمینه ای برای ایجاد بستر زیرساخت شبكه (لایه فیزیکی ) آنها در نظر گرفته نشده است . اگرچه این كار در ابتدای امر نسبت به راه اندازی سیستم سلوفلكس هزینه های نسبتاً بالایی دارد .

کف کاذب فولادی لگراند فرانسه آزادی عمل 

بر خلاف باور عمومی نسبت به امکان آزادی عمل پروژه از کف پلان ، سیستم کف کاذب Soluflex لگراند حداکثر آزادی را به طراح و کاربر ارائه می دهد . در حقیقت آزادی در طراحی همه چیز را ممکن می سازد و نتیجه آن داشتن همیشگی یک کف هوشمند فوق العاده و فضای داخلی عاری از کابل های مزاحم و مهم‌تر از همه، آزادی عمل کاربران ( خواه مدیر باشد یا کارشناس فنی و یا کاربر نهایی ) است.

 انتقال تمام تجهیزات به محل دیگر در زمان جابه‌جایی شرکت‌ها در مدت کوتاهی بدون قطع برق یا قطع شبکه امکان پذیر است که موجب صرفه جویی بسیار زیادی در زمان و هزینه برای مدیران خواهد بود . Soluflex  همچنین آزادی عمل بسیاری در هنگام نصب کابل های جدید به عنوان بخشی از پروژه های نوسازی فراهم می کند.
کاربران نهایی نیز آزادی کاملی برای برآورده کردن تمام خواسته های فردی خود با اتصال کامل به تمام رسانه های ضروری دارند و نحوه چیدمان دفاتر دیگر با نحوه کابل کشی تعیین نمی شود و محیط کاری را برای کارکنان بسیار دلپذیر می کند .

کف کاذب لگراندمتد توزیع از کف 
با افزایش نیاز کاربران و مشتریان سیستم مدیریت کابل باید انعطاف پذیرتر و قابل انطباق تر باشد . زمان و هزینه صرف شده برای Soluflex با توجه به عملکرد زیرساخت کف و نگاه به آینده قطعا بسیار ارزشمند است . با انتخاب این سیستم کاربردی ، انعطاف پذیر و جذاب با چرخه عمر حدود 40 ساله ، کارایی و بهره وری افزایش می یابد و از آن پس کاربران تنها مزایای آن را را تجربه خواهند کرد.
سیستم  Soluflex بسیار بیشتر از یک کف مرتفع است ، در حقیقت یک سیستم کابل کشی با فناوری اتصال کامل است که به صورت یک بزرگراه الکترونیکی زیر پای کاربران همه کابل‌های برق، شبکه ، فیبر نوری ، تلفن و … به‌ راحتی ساماندهی شده اند، در حالی که کاملاً دور از دید هستند. و کارشناسان فنی به راحتی می توانند تغییراتی در سیستم ایجاد کند و حتی گسترش یا مسیریابی مجدد بسیار سریع و آسان انجام می شود.
سازگاری و انعطاف پذیری soluflex تمام نیاز ها و روند های ساختمان ها مانند فضای اطراف چاه مرکزی ،غلبه بر هسته و پوسته و ساختمان های تماماً شیشه ای را پوشش می دهد .

video
play-sharp-fill

کاربرد های خاص کف کاذب Soluflex لگراند

مدیریت و صرفه جویی در زمان : تجهیزات ولتاژ پایین و شبکه  به طور فزاینده ای با عملکرد و انعطاف پذیری مطلوب یک ساختمان در هم تنیده می شوند. امروزه توسعه قابل توجهی به ویژه در زمینه عناصر کف سازه ها صورت گرفته است و این امر تقاضای مناسبی ایجاد کرده است. راه حل های ساختاری، تقاضاییست که Soluflex به خوبی به آن پاسخ داده است. با انجام همزمان کابل کشی و نصب کف کاذب به میزان زیادی می توان در زمان صرفه جویی کرد.

ایده آل برای پروژه های بازسازی : Soluflex یک راه حل غیر تهاجمی و سبک وزن برای بازسازی ساختمان های قدیمی ، بدون کاهش چشمگیر ارتفاع سقف می باشد .
مناسب برای اتاق سرور : ویژه ترین استفاده Soluflex برای اتاق سرور است ، فضای بزرگ کابل کشی ارائه شده توسط Soluflex به اتاق سرور اجازه می دهد تا به شیوه ای سازمان یافته و کارآمد مدیریت کابل صورت پذیرد به این معنی که دیگر کابل های درهم بر روی دیوارها یا سقف ها وجود نداشته باشد و فضای اتاق کاملاً قابل استفاده است .

مناسب برای انواع فضا ها : Soluflex لگراند علاوه بر اینکه برای چیدمان کامل فضای یک طبقه مناسب و قابل اجراست ، امکان اجرا در یک بخش از طبقه به عنوان یک کانال خدمات کابل کشی را نیز فراهم کرده است .

قابلیت فرش شدن با موکت : نصب Soluflex می تواند جهت سازگاری بیشتر با دکوراسون محیط کاری با تایل های موکت و سایر پوشش های کف تکمیل شود .

چرا کف کاذب Soluflex لگراند را انتخاب کنید ؟

دیدگاه مهندسان معماری : 

 • آزادی عمل بسیار زیاد در طراحی که حتی بی نیاز از سقف کاذب استفاده از دیوارهای شیشه ای برای تفکیک فضا ، امکان پذیر است .
 • ایمنی بالا به دلیل خاصیت خود خاموش شوندگی در صورت بروز سوانخ آتش سوری
 • وزن کم در مقایسه با کف کاذب های سنتی
 • امکان انتخاب گسترده ای از پوشش های کف مانند فرش، کف پوش های پلاستیکی و پی وی سی، کاشی های چوبی و سنگی و …
 • قابلیت بازیافت تمام اجزا
 • عملکرد و performance بسیار بالا در ظرفیت بار توزیع شده ، حتی تا 6 برابر بیشتر از کف کاذب های سنتی
 • عایق صدا ، بدون تولید صدای توخالی همانند راه رفتن روی کف بتنی

 دیدگاه مدیران امکانات و تسهیلات سازمان :

 • صرفه جویی در هزینه های بالای جابجایی
 • آزادی انتخاب در پوشش کف با فرش ، موکت و سایر پوشش های کف
 • امکان ایحاد اتصالات جدید در محل کار ب در مدت زمان بسیار کوتاه و بدون قطع برق شبکه
 • سیستم بسیار قابل اعتماد و ساده
 • آزادی عمل بالا در کابل کشی و ظرفیت کابل کشی پروژه های نوسازی
 • تغییرات قابل درک محل کار برای کارکنان سازمان
 • تغییر در چیدمان فضای اداری ، سریع، ب دون محدودیت و بی نیاز از نیروی کار ماهر
 • مناسب برای پروژه های Shell&Core که به دلیل اجرای کف کاذب در مراحل پایانی امکان تصمیم گیری تا لحظات پایانی برای مستاجران فراهم است

دیدگاه سرمایه گذار و توسعه دهنده پروژه :

 • در پروژه‌های Shell&Core مستاجرین می‌توانند در مرحله بسیار دیرهنگام انتخاب کنند بدون اینکه در آینده با هر گونه ضرری مواجه شوند.
 • در صورت نیاز می توان آن را به طور کامل به مکان دیگری منتقل کرد
 • نصب آن هیچ گونه تاثیری مانند حفاری و سوراخکاری بر ساختمان ندارد

ساختمان های جدید

یكی از قابلیت های اساسی و مهم این سیستم داشتن آزادی عمل بسیار بالا در طراحی و تعیین مسیر های عبوری انواع رسانه و مكانیزم ها می باشد و امكان تغییر این مسیر ها پس از نصب كامل نیز بسیار روان و ساده پشتیبانی می شود و به دلیل فضای كافی بین رساناها ( طبق ملاحظات EMI,EMC) احتمال هیچ گونه برهم كنشی ( Interference ) وجود نخواهد داشت .

سرعت نصب در این سیستم نزدیك به 2 برابر افزایش یافته و پیكر بندی آن كاملا ساده و آسان است و نیازی به تخصص حرفه ای برای نصب نخواهد داشت. به علاوه امكان انتقال تمام تجهیزات پس از نصب به محل جدید به سادگی صورت می پذیرد .

این سیستم در تمامی مكان ها از جمله منازل ، هتل ها، بیمارستان ها ، فروشگاهها ، ادارات ، دیتا سنتر ها و… قابل پیاده سازی و نصب می باشد.از دیگر مزیت های این راه حل این است كه پس از اتمام فرایند نصب و راه اندازی میتوان با استفاده ازانواع پوشش های كف مانند موكت ،فرش، پاركت،سنگ و …متناسب با دكوراسیون محیط ، هارمونی لازم را ایجاد نماییم و سطحی كاملا زیبا و صاف خواهیم داشت .

در نهایت در مكان خود برای دسترسی به اتصالات اعم از برق ،تلفن ،دیتا و… وقت زیادی را صرف نخواهید كرد و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد.

خلاصه ای از ویژگی های فنی کف کاذب سولوفلکس لگراند فرانسه برای اتاق سرور

 • مصالح بکار رفته در کف کاذب لگراند فرانسه :

– مواد تشكیل دهنده صفحات کف کاذب ، از ورقه های فولادی گالوانیزه  و قابل بازیافت می باشند.
– صفحات Soluflex ( كاشی یا تایل ها) در کف اتاق سرور ، به کلی عایق صدا و یا آکوستیک هستند .

 • امنیت کف کاذب لگراند فرانسه:

– در هر 100 متر مربع سیستم سولوفلکس تنها به یک سیستم اتصال به زمین در کف اتاق سرور , برای جلوگیری از تجمع الكتریسیته ساکن مورد نیاز است.
– کف کاذب سولوفلکس , در برابر آتش مقاوم  و دارای خاصیت خودخاموش شوندگی و انتشار دود بسیار ضعیف در صورت آتش سوزی (حداکثر چگالی دود 50kW/m2) در سوانح آتش سوزی است ( تست شده مطابق استاندارد NEN_EN 13501-1 ).

 • ابعاد کف کاذب لگراند فرانسه:

– ابعاد هر صفحه کف کاذب سولوفلکس  225*225 میلی متر و ارتفاع 2 میلی متر (و ارتفاع لبه ها 13 میلی متر )میباشد.
– پایه ها كاملا محكم،ایمن و در 4 ارتفاع 90،60،37 و120میلی متر عرضه میشوند.

 • وزن کف کاذب لگراند فرانسه:

– بسیار سبک در مقایسه با کف کاذب سنتی ، به طوریکه وزن هر صفحه 896 گرم و وزن هر پایه حداکثر 154 گرم  می باشد .
– هر متر مربع کف کاذب سولوفلکس حدود 20 كیلوگرم است .
– بار قابل حمل برای هر صفحه کف کاذب سولوفلکس 1500 نیوتن/25 متر مربع.
– بار یكنواخت توزیع شده در هر متر مربع کف کاذب سولوفلکس3000 كیلوگرم / متر مربع میباشد.

 • امکان هماهنگی کف کاذب لگراند با دکوراسون محیط  :

-کف کاذب لگراند با انواع فرش ، موکت ، پوشش های پلاستیکی ،PVC ، چوبی و… کاملاً قابل دیزاین است .

خلاصه ای از ویژگی های فنی کف کاذب سولوفلکس لگراند فرانسه برای اتاق سرور

 • مصالح بکار رفته در کف کاذب لگراند فرانسه :

– مواد تشكیل دهنده صفحات کف کاذب ، از ورقه های فولادی گالوانیزه  و قابل بازیافت می باشند.
– صفحات Soluflex ( كاشی یا تایل ها) در کف اتاق سرور ، به کلی عایق صدا و یا آکوستیک هستند .

 • امنیت کف کاذب لگراند فرانسه:

– در هر 100 متر مربع سیستم سولوفلکس تنها به یک سیستم اتصال به زمین در کف اتاق سرور , برای جلوگیری از تجمع الكتریسیته ساکن مورد نیاز است.
– کف کاذب سولوفلکس , در برابر آتش مقاوم  و دارای خاصیت خودخاموش شوندگی و انتشار دود بسیار ضعیف در صورت آتش سوزی (حداکثر چگالی دود 50kW/m2) در سوانح آتش سوزی است ( تست شده مطابق استاندارد NEN_EN 13501-1 ).

 • ابعاد کف کاذب لگراند فرانسه:

– ابعاد هر صفحه کف کاذب سولوفلکس  225*225 میلی متر و ارتفاع 2 میلی متر (و ارتفاع لبه ها 13 میلی متر )میباشد.
– پایه ها كاملا محكم،ایمن و در 4 ارتفاع 90،60،37 و120میلی متر عرضه میشوند.

 • وزن کف کاذب لگراند فرانسه:

– بسیار سبک در مقایسه با کف کاذب سنتی ، به طوریکه وزن هر صفحه 896 گرم و وزن هر پایه حداکثر 154 گرم  می باشد .
– هر متر مربع کف کاذب سولوفلکس حدود 20 كیلوگرم است .
– بار قابل حمل برای هر صفحه کف کاذب سولوفلکس 1500 نیوتن/25 متر مربع.
– بار یكنواخت توزیع شده در هر متر مربع کف کاذب سولوفلکس3000 كیلوگرم / متر مربع میباشد.

 • امکان هماهنگی کف کاذب لگراند با دکوراسون محیط  :

-کف کاذب لگراند با انواع فرش ، موکت ، پوشش های پلاستیکی ،PVC ، چوبی و… کاملاً قابل دیزاین است .

براورد و دریافت پیشنهاد قیمت کف کاذب لگراند soluflex

از آنجا که کف کاذب Soluflex لگراندفرانسه، در قالب تعدادی از مجموعه قطعات مورد نیاز در هر پروژه و بر اساس کد های فنی یا .Cat. No درج شده در کاتالوگ های لگراند فرانسه براورد می گردند ، بنابراین قیمت بر اساس متر مربع نمی تواند وجود داشته باشد . از سوی دیگر قطعات ارائه شده در کاتالوگ های Legrand  زیر به فراخور تنوع در هر نوع پروژه ، به اقتضای نیاز های همان ساختمان مورد احتیاج می باشد. به این ترتیب طراحان شبکه زیرساخت چه در مراکز داده ( Data centers ) و چه در طراحی کف کاذب برای محیط های اداری ، آزادی عمل فوق العاده ای خواهند داشت و می توانند بی پروا به اجرای ایده های خود بپردازند .

برای دریافت پیش فاکتور ، جدول و یا صورت براورد تعدادی پروژه خود را ، از کدهای فنی ( .Cat. No ) های معرفی شده در  pdf های زیر تهیه و به دفتر شرکت آدسا ، ارسال نمایید .

راهنمای نصب Soluflex لگراند فرانسه

برای نصب Soluflex نیازی به نصاب متخصص کف کاذب و هیچ گونه چسب یا ابزار نیست و تنها کافیست مراحل زیر را به ترتیب اجرا گردد :

1 . اﺯ یک ﺳﻄﺢ ﺗﻤﻴﺰ ، ﺧﺸﻚ ﻭ ﺻﺎﻑ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻴﺪ ﻛﻪ ﻣﺴﻄﺢ ﻭ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮﺍی ﮔﺴﺘﺮﺩﻥ ﻓﺮﺵ ﻣﻌﻤﻮلی ﺑﺎﺷﺪ . ﺩﺭ ﻏﻴﺮ ﺍﻳﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺁﻥ ﺭا ﻣﺴﻄﺢ ﻭﻣﻨﺎﺳﺐ ﻧﻤﺎﻳﺪ (ﻫﻤﻮﺍﺭ ﺑﻮﺩﻥ ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺷﺮﻁ ﺍﺳﺖ) ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﻴﺪ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﻣﺤﻴﻂ ﺭﺍ ﻓﺮﺵ ﻛﻨﻴﺪ ﻭ سپس ﺳﻮﻟﻮﻓﻠﻜﺲ ﺭﺍ ﺭﻭی ﺁﻥ ﻧﺼﺐ ﻛﻨﻴﺪ ﺯﻳﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﺑﻪ ﺁكوﺳﺘﻴﻚ ﺑﻮﺩﻥ ﻛﻤﻚ ﺷﺎﻳﺎنی ﻣﻴﻜﻨد.

2 . ﺍﺯ ﻳﻚ ﮔﻮﺷﻪ ﺳﺎﻟﻦ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻴﺪ ﻭ صفحه ﻫﺎی فولادی (Tile) ﺭﺍ ﺭﻭی ﭘﺎﻳﻪ ﻫﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﻴﺪ ، ﻣﺎﺑﻴﻦ صفحه ها ﻭ ﺩﻳﻮﺍر 10 سانت فاصله (براي انبساط ) قرار دهيد.

3 . ﺣﺎﻝ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﻴﺪ ﺑﺎ ﺩﺍﺷﺘﻦ طرح كابل كشی ، ﻣﺴﻴﺮ ﻋﺒﻮﺭ ﻛﺎﺑﻞ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ ، ﺩﺭ ﮔﻮﺷﻪ صفحه ﻫﺎ ﻣﻨﺎﻓﺬی ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﻴﺪ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ از روی پایه ﺑﺮﺩﺍﺭﻳد .

4 . ﺩﺭ ﻫر 100 ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ ﻳﻚ صفحه ﺍﺗﺼﺎﻝ ﺑﻪﺯﻣﻴﻦ ﻧﺼﺐﻛﻨﻴﺪ ، ﺩﺭ ﻧﻮﺍحی ﻃﻮﻳﻞ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺭﺍﻫﺮﻭ ﻫﺎ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﻓﺎﺻﻠﻪ اين صفحه ها بيش از 14 متر باشد .

5 . ﺑﺎﻛﺲ ﻫﺎی ﻛﻒ را با تعبيه مناسب درمحل نصب كرده و بسته به ارتفاع كف ازصفحه های ورودی و خروجی كابل به صورت مناسب استفاده كنيد .

6 . ميتوانید از كف پوش های مناسب روی سطح آن استفاده كنید .

در صورت تغییر چیدمان محیط کار، یا حتی جابجایی ، Soluflex را می توان دوباره پیکربندی کرد و مجداً  استفاده کرد.

play-sharp-fill

تنها ترانکینگ دفنی کلیپسی با‏قابلیت ایجاد کانال‏‏ های متعدد کابل 

دارای جعبه تقسیم /کف خواب فلزی با امکان تنظیم ارتفاع

ظاهری زیبا و مدرن ،امکان ارتباط با ترانکینگ های روکار کف

قابل تجهیز با انواع کلید و پریز های mosaic programme

ارتفاع قابل تنظیم از 75 تا 105 میلی متر ، درپوش با روکش فولاد ضد زنگ

امکان هماهنگی با طراحی کف ،قابل استفاده در کف کاذب غیر لگراند

دسترسی به پریز و سوکت های مختلف از روی كف تا سطح استاندارد ميز كار

امکان در نظر گرفتن انواع پریز دلخواه در 4 طرف ستون

Hide picture