سیستم توزیع از کف سولوفلکس لگراند فرانسه ,کف کاذب فولادی

سیستم توزیع از کف کاذب لگراند فرانسه – کف کاذب اتاق برق و  سرور سولوفلکس لگراند فرانسه

کف کاذب فولادی لگراند

Soluflex راه حل یكپارچه سازی , در مدیریت كابل: 

کف کاذب -سیستم توزیع از کفكف كاذب Soluflex از ابتكارات نوین كمپانی Legrand فرانسه در ارایه  نهایت آزادی عمل , اما  بر مبنی توزیع آسان و ایمن انواع کابل و رسانه ها در حجم بالا از مسیر كف پلان پروژه ها می باشد. به شکلی  كه این نوآوری منحصر بفرد,  بدلیل ساختار Compact  , سلولار , مستحکم و بهم پیوسته خود , پدیده ای بی نظیر و محبوب در ایجاد امکان دسترسی یکپارچه ، آسان و بی نیاز از ابزار ، اما نقطه ای و  به کلیه کابل ها و رسانه ها , در بازار جهانی شناخته شده است.

 

شگفت آور است , که سامانه  Soluflex  بعنوان کف کاذب لگراند فرانسه , فاقد پیچ و مهره , بی نیاز از ابزار برای نصب سریع و کاملا” مبتنی بر مکانیک خار و زبانه , خلاقانه و بسیار هوشمندانه طراحی و با غرور و افتخار به بازار های چهانی ارائه شده است.

 

Sُoluflex قادر است , در تمامی پلان های اداری , اتاق های برق و یا اتاق سرور و همچنین در  Data centers ها, تمامی مكانیزم ها و رسانه های مختلف (انواع كابل شبکه و فیبر  نوری , برق و تلفن ) را با بالاترین آزادی عمل اما با کمترین پیچیدگی , بطوری بسیار منعطف , ایمن , پویا و کاملا” Sustainable پیاده سازی نماید.

play-sharp-fill

شایستگی بی نهایت کف کاذب لگراند  Soluflex  , توانسته است , موضوع چالشی و بحران سنتی جابجایی محل استقرار کاربران , تغییرات تکنیکال اتاق سرور یا اتاق های برق , یا به روز رسانی های دکوراسیون داخلی در ساختمان های اداری و …. را به شکلی استادانه و با درایتی مثال زدنی مدیریت و برای همیشه حل نماید. این شیوه نگرش بالنده Soluflex به موضوغ تغییرات عادی پروژه ها, همواره با رویکردی عاقبت نگر به توزیع کلیه رسانه ها , و پنهان از دید كاربران و در زیرپوشش مستحکم سلوفلكس و در یک شالوده توزیع ایمن و بسیار قابل دسترس و , آزاد بوده است.

این راه حل همچنین می تواند بهترین گزینه برای ساختمان هایی باشد كه در هنگام ساخت هیچگونه زمینه ای برای ایجاد بستر زیرساخت شبكه ( لایه فیزیکی ) برای آنها در نظر گرفته نشده ، است. اگرچه این كار در ابتدای امر نسبت به راه اندازی سیستم سلوفلكس هزینه های نسبتاً بالایی را در بر دارد.

play-sharp-fill

یكی از قابلیت های اساسی و مهم این سیستم داشتن آزادی عمل بسیار بالا در طراحی و تعیین مسیر های عبوری انواع رسانه و مكانیزم ها می باشد
وامكان تغییر این مسیر ها پس از نصب كامل نیز بسیار روان و ساده پشتیبانی می شود و به دلیل فضای كافی بین رساناها ( طبق ملاحظات EMI,EMC) احتمال هیچ گونه برهم كنشی ( Interference ) وجود نخواهد داشت .

سرعت نصب در این سیستم نزدیك به 2 برابر افزایش یافته و پیكر بندی آن كاملا ساده و آسان است و نیازی به تخصص حرفه ای برای نصب نخواهد داشت. به علاوه امكان انتقال تمام تجهیزات پس از نصب به محل جدید به سادگی صورت می پذیرد .

این سیستم در تمامی مكان ها از جمله منازل ، هتل ها، بیمارستان ها ، فروشگاهها ، ادارات ، دیتا سنتر ها و… قابل پیاده سازی و نصب می باشد.از دیگر مزیت های این راه حل این است كه پس از اتمام فرایند نصب و راه اندازی میتوان با استفاده ازانواع پوشش های كف مانند موكت ،فرش، پاركت،سنگ و …متناسب با دكوراسیون محیط ، هارمونی لازم را ایجاد نماییم و سطحی كاملا زیبا و صاف خواهیم داشت .

در نهایت در مكان خود برای دسترسی به اتصالات اعم از برق ،تلفن ،دیتا و… وقت زیادی را صرف نخواهید كرد و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد.

کف کاذب لگراند
کف کاذب لگراند soluflex

خلاصه ای از ویژگی های فنی کف کاذب سولوفلکس لگراند فرانسه برای اتاق سرور

  • مصالح بکار رفته در کف کاذب اتاق سرور ، سولوفلکس لگراند فرانسه :

– مواد تشكیل دهنده صفحات کف کاذب ، از ورقه های فولادی گالوانیزه  و قابل بازیافت می باشند.

– صفحات Soluflex ( كاشی یا تایل ها) در کف اتاق سرور ، به کلی عایق صدا و یا آکوستیک هستند .

 

  • امنیت کف کاذب سولوفلکس لگراند فرانسه:

– در هر 100 متر مربع سیستم سولوفلکس تنها به یک سیستم اتصال به زمین در کف اتاق سرور , برای جلوگیری از تجمع الكتریسیته ساکن مورد نیاز است.

– کف کاذب سولوفلکس , در برابر آتش مقاوم  است ( تست شده مطابق استاندارد NEN_EN 13501-1 ).

 

  • ابعاد کف کاذب اتاق سرور , سولوفلکس لگراند فرانسه:

– ابعاد هر صفحه کف کاذب سولوفلکس  225*225 میلیمتر میباشد.

– وزن , در هر متر مربع کف کاذب سولوفلکس حدود 20 كیلوگرم میباشد .

– بار قابل حمل برای هر صفحه کف کاذب سولوفلکس 1500 نیوتن/25 متر مربع.

– بار یكنواخت توزیع شده در هر متر مربع کف کاذب سولوفلکس3000 كیلوگرم / متر مربع میباشد.

– پایه ها كاملا محكم،ایمن و در 4 ارتفاع 90،60،37 و120میلی متر عرضه میشوند.

soluflex 09
کف کاذب اصل فرانسه

براورد و دریافت پیشنهاد قیمت کف کاذب لگراند soluflex

از آنجا که کف کاذب Soluflex لگراندفرانسه، در قالب تعدادی از مجموعه قطعات مورد نیاز در هر پروژه و بر اساس کد های فنی یا .Cat. No درج شده در کاتالوگ های لگراند فرانسه براورد می گردند ، بنابراین قیمت بر اساس متر مربع نمی تواند وجود داشته باشد . از سوی دیگر قطعات ارائه شده در کاتالوگ های Legrand  زیر به فراخور تنوع در هر نوع پروژه ، به اقتضای نیاز های همان ساختمان مورد احتیاج می باشد. به این ترتیب طراحان شبکه زیرساخت چه در مراکز داده ( Data centers ) و چه در طراحی کف کاذب برای محیط های اداری ، آزادی عمل فوق العاده ای خواهند داشت و می توانند بی پروا به اجرای ایده های خود بپردازند .

برای دریافت پیش فاکتور ، جدول و یا صورت براورد تعدادی پروژه خود را ، از کدهای فنی ( .Cat. No ) های معرفی شده در  pdf های زیر تهیه و به دفتر شرکت آدسا ، ارسال نمایید .

کف کاذب لگراند با پایه 12 سانتی متر
کف کاذب لگراند با پایه 9 سانتی متر
کف کاذب لگراند با پایه 6 سانتی متر
کف کاذب لگراند با پایه 37میلی متر

راهنمای نصب :

1 . اﺯ یک ﺳﻄﺢ ﺗﻤﻴﺰ ، ﺧﺸﻚ ﻭ ﺻﺎﻑ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻴﺪ ﻛﻪ ﻣﺴﻄﺢ ﻭ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮﺍی ﮔﺴﺘﺮﺩﻥ ﻓﺮﺵ ﻣﻌﻤﻮلی ﺑﺎﺷﺪ . ﺩﺭ ﻏﻴﺮ ﺍﻳﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺁﻥ ﺭا ﻣﺴﻄﺢ ﻭﻣﻨﺎﺳﺐ ﻧﻤﺎﻳﺪ (ﻫﻤﻮﺍﺭ ﺑﻮﺩﻥ ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺷﺮﻁ ﺍﺳﺖ) ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﻴﺪ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﻣﺤﻴﻂ ﺭﺍ ﻓﺮﺵ ﻛﻨﻴﺪ ﻭ سپس ﺳﻮﻟﻮﻓﻠﻜﺲ ﺭﺍ ﺭﻭی ﺁﻥ ﻧﺼﺐ ﻛﻨﻴﺪ ﺯﻳﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﺑﻪ ﺁكوﺳﺘﻴﻚ ﺑﻮﺩﻥ ﻛﻤﻚ ﺷﺎﻳﺎنی ﻣﻴﻜﻨد.

2 . ﺍﺯ ﻳﻚ ﮔﻮﺷﻪ ﺳﺎﻟﻦ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻴﺪ ﻭ صفحه ﻫﺎ (Tile) ﺭﺍ ﺭﻭی ﭘﺎﻳﻪ ﻫﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﻴﺪ ، ﻣﺎﺑﻴﻦ صفحه ها ﻭ ﺩﻳﻮﺍر 10 سانت فاصله (براي انبساط ) قرار دهيد.

3 . ﺣﺎﻝ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﻴﺪ ﺑﺎ ﺩﺍﺷﺘﻦ طرح كابل كشی ، ﻣﺴﻴﺮ ﻋﺒﻮﺭ ﻛﺎﺑﻞ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ ، ﺩﺭ ﮔﻮﺷﻪ صفحه ﻫﺎ ﻣﻨﺎﻓﺬی ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﻴﺪ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ از روی پایه ﺑﺮﺩﺍﺭﻳد .

4 . ﺩﺭ ﻫر 100 ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ ﻳﻚ صفحه ﺍﺗﺼﺎﻝ ﺑﻪﺯﻣﻴﻦ ﻧﺼﺐﻛﻨﻴﺪ ، ﺩﺭ ﻧﻮﺍحی ﻃﻮﻳﻞ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺭﺍﻫﺮﻭ ﻫﺎ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﻓﺎﺻﻠﻪ اين صفحه ها بيش از 14 متر باشد .

5 . ﺑﺎﻛﺲ ﻫﺎی ﻛﻒ را با تعبيه مناسب درمحل نصب كرده و بسته به ارتفاع كف ازصفحه های ورودی و خروجی كابل به صورت مناسب استفاده كنيد .

6 . ميتوانید از كف پوش های مناسب روی سطح آن استفاده كنید .

تنها ترانکینگ دفنی کلیپسی با‏قابلیت ایجاد کانال‏‏ های متعدد کابل 

دارای جعبه تقسیم /کف خواب فلزی با امکان تنظیم ارتفاع

ظاهری زیبا و مدرن ،امکان ارتباط با ترانکینگ های روکار کف

قابل تجهیز با انواع کلید و پریز های mosaic programme

ارتفاع قابل تنظیم از 75 تا 105 میلی متر ، درپوش با روکش فولاد ضد زنگ

امکان هماهنگی با طراحی کف ،قابل استفاده در کف کاذب غیر لگراند

دسترسی به پریز و سوکت های مختلف از روی كف تا سطح استاندارد ميز كار

امکان در نظر گرفتن انواع پریز دلخواه در 4 طرف ستون

Hide picture