ترانکینگ لگراند ویژه لوله های سسیتم سرمایشی و گرمایشی موسوم به فلویدFluid

داکت لوله لگراند فرانسه

ترانکینگ سیالات (DLP Trunking for Fluids)

سیستم ایده آل برای نصب تجهیزات گرمایش، سردکننده یا تهویه هوا و لوله کشی

 

 

 

سیستم ترانکینگ برای سیالات  Fluid DLP ، جهت نگهداری و پوشاندن بی عیب و نقص لوله های نصب شده بر روی دیوار طراحی شده است  و از اتلاف هزینه و وقت کاربران برای تخریب و لوله کشی مجدد به صورت توکار جلوگیری میکند ،علاوه بر آن امکان دسترسی به لوله ها در هر زمان برای کاربر فراهم خواهد بود .

مهمترین کاربرد های این ترانکینگ در نصب سیستم های تهویه مطبوع و کولرهای اسپیلیت، لوله های شوفاژ و چیلرها، لوله های اکسیژن و مواد بیهوشی در بیمارستان ها و اتاق عمل و همچنین لوله های سیستم های اطفاء حریق می باشد.

این محصول منحصر به فرد  همانند ترانکینگ های شبکه لگراند در پوشش و محافظت از کابل ها ، با محافظت از لوله های روکار نصب شده در ساختمان بر عمر تجهیزات داخل آن می افزاید .

این ترانکینگ  در دو سایز 40 *70  و  60*100  شامل کاور و بدنه تولید و عرضه می گردد . بر خلاف سایر ترانکینگ های لگراند طراحی بدنه این ترانکینگ صفحه ای مسطح با سوراخ های ریز جهت اتصال گیره ،و  کاور یا درب آن با خطوط گرد به صورت U شکل می باشد که  زیبایی ظاهری و حفاظت از لوله ها را  تضمین می کند . این ترانکینگ به دلیل مواد خاص به کار رفته در ترکیبات آن ، برای هر دو محیط داخلی و خارجی مناسب و برای نصب در هر مکانی کاربرد دارد.

 

گستره طراحی به خصوص این ترانکینگ شامل اتصالات مقاوم و زیبایست که  نصب مدرن و بسیار راحتی را برای کاربر امکان پذیر ساخته است ،این  اتصالات شامل :

-گیره لوله :از جنس پلی پروپیلن برای پشتیبانی از نصب لوله های  با حفاظت حرارتی و ظرفیت 15 تا 45 میلی متر و مناسب برای هر دو سایز ترانکینگ

-مسدود کننده ک برای پایان مسیر ترانکبنگ         …..

-قطعه اتصال  : برای پوشش و نگهداری مرز میان دو کاور ترانکینگ در نقطه اتصال

-زاویه داخلی : برای تغیر مسیر کاور و بدنه ترانکینگ در گوشه ها ی کنج

-زاویه خارجی :برای تغییر مسیر کاور و بدنه ترانکینگ در گوشه ها ی خارجی مانند برامدگی ستون ها

-زاویه تخت :برای تغییر مسیر کاور و بدنه در مسیر 90 درجه به سمت بالا یا پایین دیوار

-سه راهی :برای دو شاخه شدن مسیر کاور و بدنه به صورت 90 درجه به سمت بالا یا پایین دیوار

-گوشه اتصال به دیوار : قطعه خاص برای پایان دادن به مسیر نصب بین بدنه و دوار

-قطعه اتصال به دیوار: برای بهبود نصب و زیبایی بیشتر در مسیر منتهی به دیوار

ترانکینگ مخصوص لوله لگراند فرانسه