• پچ کورد فیبر نوری لگراند فرانسه

پچ کورد فیبر نوری لگراند فرانسه

پچ کورد فیبر نوری لگراند جهت اتصال بین پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه متناسب با کابل فیبر نوری انتخاب شده : 

 

پچ کورد های لگراند دارای کانکتورهای مختلفی هستند که در کارخانه به صورت رباتیک بر روی آنها نصب شده است. مانند کانکتور های :  LC و SC و ST . بر حسب کاربرد در برخی پچ کوردها کانکتور های یک سر پچ کورد با سر دیگر متفاوت است، برای مصارف گوناگون مثلا پچ کورد : SC به LC و …

پچ کورد های لگراند دارای قابلیت انعطاف بسیار بالایی هستند و براحتی نمی شکنند. طول این پچ کوردها معمولا 1 ، 2 و 3  متر می باشد.

انواع پچ کورد فیبر نوری سینگل مود لگراند

OS1/OS2 single-mode fibre optic cords (9/125 μm)

مشخصات کلی

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود لگراند :

پچ کورد فیبر نوری لگراند سینگل مود

For 9/125 μm single-mode installations, OS 1/OS 2 type

Max. optical losses/Master: 0.25 dB

 Yellow Jacket

Fitted at each end with 2 connectors with ceramic ferrule. Individually packed and tested (report supplied)

LSZH Zip cord sheath

LC/LC duplex patch cords

Cat No. 326 06 Length:1 m

Cat No. 326 07 Length: 2 m

Cat No. 326 08 Length: 3 m

SC/LC duplex patch cords

Cat No. 326 03 Length: 1 m

Cat No. 326 04 Length: 2 m

Cat No. 326 05 Length: 3 m

SC/SC duplex patch cords

Cat No. 326 00 Length: 1 m

Cat No. 326 01 Length: 2 m

Cat No. 326 02 Length: 3 m

انواع پچ کورد فیبر نوری مالتی مود لگراند فرانسه

OM2 multi-mode fibre optic cords (50/125 μm)

مشخصات کلی

پچ کورد فیبر نوری مالتی مود لگراند :

پچ کورد فیبر نوری لگراند مالتی مود

For 50/125 μm multi-mode installation, OM2 type

Max. optical losses/Master: 0.25 dB

Orange sheaths

Fitted at each end with 2 connectors with ceramic ferrule. Individually packed and tested (report supplied)

LSZH Zip cord sheath

SC/SC duplex patch cords

Cat No. 330 69 Length: 1 m

Cat No. 330 70 Length: 2 m

Cat No. 330 71 Length: 3 m

LC/SC duplex patch cords

Cat No. 330 75 Length: 1 m

Cat No. 330 63 Length: 2 m

Cat No. 330 76 Length: 3 m

ST/ST duplex patch cords

Cat No. 330 80 Length: 1 m

Cat No. 330 81 Length: 2 m

Cat No. 330 82 Length: 3 m

LC/LC duplex patch cords

Cat No. 330 61 Length: 2 m

ST/SC duplex patch cords

Cat No. 330 72 Length: 2 m

Cat No. 330 73 Length: 3 m

LC/ST duplex patch cords

Cat No. 330 65 Length: 2 m

OM3 multi-mode fibre optic cords (50/125 μm)

مشخصات کلی

پچ کورد فیبر نوری مالتی مود لگراند :

پچ کورد فیبر نوری مالتی مود

Suitable for 10 Gb Ethernet networks

For 50/125 μm multimode installation, OM3 type

Max. optical losses/Master: 0.25 dB

Purple sheaths

Fitted at each end with 2 connectors with ceramic ferrule. Individually packed and tested (report supplied)

LSZH Zipcord sheath

SC/SC duplex patch cords

Cat No. 326 09 Length: 1 m

Cat No. 326 10 Length: 2 m

Cat No. 326 11 Length: 3 m

SC/LC duplex patch cords

Cat No. 326 12 Length: 1 m

Cat No. 326 13 Length: 2 m

Cat No. 326 14 Length: 3 m

LC/LC duplex patch cords

Cat No. 326 15 Length: 1 m

Cat No. 326 16 Length: 2 m

Cat No. 326 17 Length: 3 m

 

پیگ تیل فیبر نوری لگراند فرانسه

اين رشته ها از طريق اتصال مكانيكی و يا فيوژن به فيبر نوری متصل شده وجهت برقراری لينك به Duplex يونيت های پچ پنل فیبر نوری متصل ميشوند.

Legrand Pigtail - 9/125 μm Single Mode

مشخصات کلی

پیگ تیل های فیبر نوری single-mode

دارای يك كانكتور از نوع SC يا LC

انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری لگراند

 

9/125μm

1 meter, 900 μm tight buffer

Cat No. 326 20  SC single connector pigtail

Cat No. 326 21  LC single connector pigtail

 

Legrand Pigtail - 10 Giga - 50/125 μm Multi Mode

مشخصات کلی

پیگ تیل های فیبر نوری multi-mode

دارای يك كانكتور از نوع SC يا LC

 

پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری مالتی مود لگراند فرانسه

10 Giga – 50/125 μm

1 meter, 900 μm tight buffer

Cat No. 326 22 SC single connector pigtail

Cat No. 326 23 LC single connector pigtail

Legrand Breakout Kits

Legrand Fiber Optic Breakout Kits

مشخصات کلی

اين كيت جهت termination كابل های فيبرنوری loose tube بكار ميروند.

کیت ترمینیشن فیبر نوری

900 μm tubes

Allows field termination of loose tube cables

1 meter

Cat No. 330 48 – 6 fibres

Cat No. 330 49 -12 fibres

پریز های موزاییک فیبر نوری جهت اتصال دو فیبر به نقاط دسترسی ، مجهز به درپوش محافظتی و یک آداپتور دوقلو

پچ پنل های سری LCS لگراند با امکان دسترسی به انواع رسانه های مورد نیاز پروژه اعم از CAT7 یا CAT6 و یا TV و تلفن و …

پچ پنل های ماژولار فیبر نوری لگراند سری LCS2 با ظرفیت 12 لینک با عمق 1U

کابل فیبر نوری لگراند در دو نوع تک حالته (Single-Mode) و چند حالته (Multi-Mode)